KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11554077
nr 1155 4077
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, mytologiskt motiv, uppfodrad duk, 58x72
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:46:55
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)